Kontakt
d-PROG s.r.o.
adresaHradešínská 2144/47
101 00 Praha 10
Czech Republic
tel+420 724 630 850
mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Najít na mapě

Tradice

Společnost d-PROG s.r.o. se sídlem v Praze působí na českém trhu v odvětví informačních technologií již od roku 2004 a jejím základním záměrem je poskytování garantovaných služeb zákazníkům na vysoké profesionální úrovni.

Specializujeme se na řešení, která zajišťují sběr, ukládání a zpracování podnikových dat. Našimi zákazníky jsou malé a středně velké české společnosti, významné nadnárodní korporace i organizace statní správy.

Díky dlouholeté spolupráci s našimi klíčovými zákazníky jsme schopni společně dosáhnout stanovené vize a cíle. 


Vize a strategie

Pro naše zákazníky se chceme stát dlouhodobým spolehlivým partnerem, který jim pomáhá řešit jejich problémy a úkoly související s IT podporou jejich procesů za účelem dosažení vyšší efektivity jejich činnosti.

"A na konci našeho snažení, budiž spokojený zákazník ..."


Zákazníci

Naši zákazníci si na spolupráci s námi cení především spolehlivosti a flexibility poskytovaných služeb. Při své práci zúročujeme svou vysokou odbornost a mnohaleté zkušenosti ze svého působení v oblasti IT.

Své služby poskytujeme přímo koncovým uživatelům či jako součást větších projektů prostřednictvím systémových integrátorů a výrobců.

V současné době máme v portfoliu cca 150 spokojených zákazníků.


Etický kodex

Etický kodex je ke stažení zde.

Pro nahlášení porušení kodexu ze strany společnosti d-PROG s.r.o., slouží e-mail, na který může obchodní partner toto porušení nahlásit: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..