Kontakt
d-PROG s.r.o.
adresaHradešínská 2144/47
101 00 Praha 10
Czech Republic
tel+420 724 630 850
mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Najít na mapě
Naše návrhy řešení jsou nezávislé na konkrétních technologiích a jsou v nich zohledněny především potřeby a možnosti našich zákazníků. Při realizaci pak využíváme osvědčených technologií předních světových výrobců. Úzké partnerství je založeno nejen na kvalitním systému vzdělávání našich odborných kolegů, ale zejména na základě realizovaných úspěšných projektů, během nichž jsme prokázali naše schopnosti realizace a implementace do prostředí našich zákazníků.
IBM

Společnost International Business Machines Corporation (IBM) založená v roce 1911 – je přední světovou společností v oboru informačních technologií. Mezi hlavní činnosti společnosti patří výroba a prodej počítačového software, služeb a hardware. Sídlem společnosti je Armonk v New Yorku, USA. S cca 350,000 zaměstnanci a obratem kolem US $80 miliard ročně (2018) je IBM jednou z největších IT společností na světě.

HCL

HCL Software (divize HCL Technologies) vyvíjí, prodává a podporuje více než 20 oblastí, jako jsou například digitální řešení, data management, automatizace, prodej a marketing. HCL Software působí po celém světě a jejím posláním je dosáhnout maximálního úspěchu zákazníka pomocí investic do IT prostřednictvím neustálé inovace svých produktů.

RUCKUS WIRELESS

Společnost Ruckus Wireless byla založena v USA v roce 2004 a zaměřila se na vývoj bezdrátových technologií, které by umožnily bezdrátově přenášet i data citlivá na zpoždění a kolísání. Od roku 2016 je jejím vlastníkem společnost Brocade Communications Systems, Inc.

Zebra

Zebra Technologies je globální společnost, jejíž výrobky přinášejí nápaditá řešení ve více než 100 zemích celého světa. Zebra dnes představuje přední značku ve sféře tiskáren čárových kódů, čteček čárových kódů, RFID technologie, mobilních počítačů a v mnoha dalších oblastech.

huawei

Huawei je předním globálním poskytovatelem infrastruktury informačních a komunikačních technologií (ICT) a chytrých zařízení. Zabývá se vývojem integrovaných řešení v rámci čtyř klíčových oblastí – telekomunikační sítě, IT, chytrá zařízení a cloudové služby.

Mitac

Společnost MiTAC Holdings, založená (2013) a sídlící na Tchaj-wanu, poskytuje navigační zařízení GPS, automobilová řešení, cloudové služby a produkty cloud computingu po celém světě.

Kerio

Kerio Technologies je softwarová firma, založená v roce 2001 a sídlící v Silicon Valley v USA. Zabývá se vývojem softwarových nástrojů na zabezpečení internetové komunikace, poštovních serverů a firewallů pro malé a středně velké sítě.