Kontakt
d-PROG s.r.o.
adresaHradešínská 2144/47
101 00 Praha 10
Czech Republic
tel+420 724 630 850
mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Najít na mapě

Ekahau Inc., světový lídr ve Wi-Fi lokalizačních systémech v reálném čase (RTLS), oznámila dostupnost Ekahau Vision 2.0, nové lokalizační analytické platformy, např. pro správce nemocnic, zaměstnance a zdravotní personál. Ekahau Vision 2.0 je softwarová platforma, která poskytuje ucelený přehled o nemocničních workflow, poskytuje procesní informace z pravidel, založených na pohybu majetku a osob. Vision 2.0 je nyní k dispozici jako upgrade pro stávající zákazníky Ekahau i jako součást všech nových Ekahau nasazení RTLS.

S Vision 2.0 získají riziková pracoviště (nebezpečné provozy, zdravotnická a pečovatelská zařízení) výrazně lepší přehled o umístění majetku (např. drahých mobilních přístrojů) či jejich skupin tak, aby odpovědní pracovníci mohli rychle zařízení najít a zabránit ztrátě či krádeží, ev. zvýšit jeho využití. Ekahau Inc. je jediný RTLS výrobce, který nabízí 2-cestnou komunikace přes Wi-Fi. To umožňuje bezpečnostním týmům okamžitě lokalizovat zaměstnance, pacienty či přístroje při mimořádných událostech.

"Více než kdy předtím vidíme, že zdravotnictví i rostoucí podniková zákaznická základna poptává větší efekt z jejich RTLS řešení. Zákazníci chtějí více využívat lokalizační údaje, řídit a rozhodovat se na základě sledování procesů, vedeni snahou zlepšení péče o pacienty či poskytnutí bezpečného pracovního prostředí. To je důvod, proč budeme pokračovat v dalším rozšiřování Vision platformy, tak, aby naši zákazníci mohli získat maximální návratnost investic.", uvedl Mark Norris, generální ředitel Ekahau.

Jednoduché uživatelské rozhraní Vision 2.0 poskytuje správcům nástroje pro předávání zpráv a desktopový pohled na workflow např. po odděleních, nabízí tzv. business inteligenci, která pomáhá vylepšit rozhodovací procesy.