Kontakt
d-PROG s.r.o.
adresaHradešínská 2144/47
101 00 Praha 10
Czech Republic
tel+420 724 630 850
mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Najít na mapě

Společnost d-PROG již od roku 2006 úspěšně spolupracuje se společností Pražská plynárenská, a.s., zejména s jejími dceřinými společnostmi Informační služby – energetika, a.s a Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s.

Podílíme se na správě a vývoji IS GIS, což zahrnuje správu Geodatabáze a námi vytvořený zakázkový SW, členěný na tyto moduly: gis

  • kontrola konců přípojek,
  • evidence regulačních stanic,
  • diagnostika místních sítí a VTL plynovodů,
  • tvorby statistických sestav a reportů.

Technologicky se jedná o podporu provozu geodatabáze na platformě Oracle verze 11.

Vývoj a údržba webových aplikací (tenký klient) probíhá v prostředí ESRI.


Naše spolupráce je velmi rozmanitá. Vyplývá to zejména z toho, že je nutné provozně integrovat SW nástroje od několika dodavatelů.

Péče o provozní data má jasnou prioritu a jakékoli výpadky nejsou přípustné. O to větší důraz klademe na detailní analýzu požadavků na SW úpravy, kde kromě precizního testování musí před ostrým nasazením do provozu vždy proběhnout interní audit dopadu plánovaných změn na provozní prostředí, tedy ověření plné funkcionality návazných procesů a zajištění konsolidace všech částí poměrně složité datové a SW infrastruktury našeho zákazníka.


Těší nás, že mnohaletá spolupráce s tímto významným zákazníkem se stále rozvíjí a námi poskytovaná kvalita služeb je dlouhodobě hodnocena velmi kladně. Proto i tuto referenci hrdě prezentujeme jako potvrzení strategie naší firmy d-PROG, která je vyjádřena větou:

„A na konci každého snažení, budiž spokojený zákazník …“