Kontakt
d-PROG s.r.o.
adresaHradešínská 2144/47
101 00 Praha 10
Czech Republic
tel+420 724 630 850
mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Najít na mapě

dss obrV Domovech sociálních služeb jsme například realizovali bezpečnostní identifikační a lokalizační systém pro detekci a hlídání pohybu klientů v povolených zónách, sledování pohybu movitého majetku v areálu a evidenci příjezdu dodavatelů a otevírání vjezdové brány.

Systém umožňuje:

  • evidenci událostí ve sledovaných místech - výskyt sledovaných objektů v definovaných zónách, jejich průchod,
  • výpis událostí se zaměřením na sledovaný objekt, určenou zónu, časový interval,
  • zaslání online informací o události pomocí SMS, či emailu,
  • vyvolání poplachů v případě vniku do zakázané zóny či opuštění zóny – spouští definované varovné signály na PC, sirény, zprávy do jiných systémů,
  • ovládání aktivních prvků – systém může přímo ovládat další zařízení např. ovládání brány, zamykání dveří, rozsvícení světel.

V objektu Diakonie jsme realizovali systému pro elektronické odemykání vchodových dveří a evidenci příchodů a odchodů osob.

Naše řešení umožňuje evidenci osoby s rozlišením na zaměstnance a klienty. Osobám lze přidělovat, odebírat i blokovat přístupové karty.

Z důvodu větší bezpečnosti využíváme autentizaci karty vůči čtecímu zařízení pomocí jejího hlavního klíče, což zabraňuje vytvoření funkční kopie karty běžnými prostředky třetí osobou.

Dále se eviduje použití karty (odchod, příchod) s následným vyhodnocováním údajů v podobě souhrnných reportů.

Součástí řešení je také možnost časově omezit použití průchodu (dveří), tj. lze nastavit od kdy do kdy lze opustit objekt.


 „A na konci každého snažení, budiž spokojený zákazník …“